kate - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
sl: Vnesi poizvedbo RBQL

en: Add new tab
sl: Dodaj nov zavihek

en: Execute query
sl: Izvedi poizvedbo

en: File has header
sl: Datoteka ima glavo

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
sl: Ni bilo mogoče pridobiti ločila za trenutni dokument. Ni dokument CSV/TSV?

en: Document is empty
sl: Dokument je prazen
