kate - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Line Number
sl: Številka vrstice

en: File Path
sl: Pot datoteke

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Go to Previous Bookmark
sl: Pojdi na prejšnji zaznamek

en: Go to Next Bookmark
sl: Pojdi na naslednji zaznamek

en: Remove Bookmark
sl: Odstrani zaznamek
