katebuild-plugin - en to sr translation catalogue (67 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
sr: Излаз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showLabel)
en: Show:
sr: Прикажи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton2)
en: Build again
sr: Изгради поново

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton2)
en: Cancel
sr: Одустани

[ctx: Header for the file name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: File
sr: фајл

[ctx: Header for the line number column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: Line
sr: ред

[ctx: Header for the error message column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: Message
sr: порука

en: Kate Build Plugin
sr: Кејтин прикључак за градњу

en: Build Output
sr: Излаз градње

en: Select Target...
sr: Изабери циљ...

en: Build Default Target
sr: Изгради подразумевани циљ

en: Build Previous Target
sr: Изгради претходни циљ

en: Stop
sr: Заустави

en: Next Error
sr: Следећа грешка

en: Previous Error
sr: Претходна грешка

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
sr: Поставке циља

en: Target Set
sr: Скуп циљева

en: build
sr: изгради

en: clean
sr: очисти

en: config
sr: подешавање

en: quick
sr: брзо

en: Project Plugin Targets
sr: циљеви пројектног прикључка

[ctx: The same word as 'make' uses to mark an error.]
en: error
sr: грешка

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
sr: недефинисан упућивач

[ctx: The same word as 'make' uses to mark a warning.]
en: warning
sr: упозорење

en: There is no file or directory specified for building.
sr: Није задат фајл или фасцикла за градњу.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
sr: Фајл ‘%1’ није локални. Удаљени фајлови се не могу компиловати.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
sr: Неуспело извршавање „%1“. Излазно стање: %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
sr: Градња <b>%1</b> отказана

en: Already building...
sr: Већ се гради...

en: No target available for building.
sr: Нема циљева за градњу.

en: There is no local file or directory specified for building.
sr: Није задат локални фајл или фасцикла за градњу.

en: Building target <b>%1</b> ...
sr: Градим циљ <b>%1</b>...

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
sr: <title>Резултати справљања:</title><nl/>%1

en: Building <b>%1</b> completed.
sr: Градња <b>%1</b> завршена.

en: Found one error. | Found %1 errors.
sr[0]: Нађена %1 грешка.
sr[1]: Нађене %1 грешке.
sr[2]: Нађено %1 грешака.
sr[3]: Нађена %1 грешка.

en: Building <b>%1</b> had errors.
sr: Грешке при грађењу <b>%1</b>.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
sr[0]: Нађено %1 упозорење.
sr[1]: Нађена %1 упозорења.
sr[2]: Нађено %1 упозорења.
sr[3]: Нађено %1 упозорење.

en: Building <b>%1</b> had warnings.
sr: Упозорења при грађењу <b>%1</b>.

en: Build failed.
sr: Градња није успела.

en: Build completed without problems.
sr: Градња окончана без проблема.

en: Build
sr: Изгради

en: Clean
sr: Очисти

en: Config
sr: Подеси

en: ConfigClean
sr: Очисти подешавање

en: Only Errors
sr: само грешке

en: Errors and Warnings
sr: грешке и упозорења

en: Parsed Output
sr: рашчлањени излаз

en: Full Output
sr: пуни излаз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SelectTargetUi)
en: Select build target
sr: Избор циља градње

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, u_label)
en: Filter
sr: Филтер

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
sr: <B>Ц:</B> %1

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
sr: <B>Фас:</B> %1

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
sr: Задајте:
    „%f“ за текући фајл
    „%d“ за фасциклу текућег фајла
    „%n“ за име текућег фајла без наставка

en: Check the check-box to make the command the default for the target-set.
sr: Попуните кућицу да би наредба била подразумевана за дати скуп циљева.

en: Command/Target-set Name
sr: наредба / име скупа-циљева

en: Working Directory / Command
sr: радна фасцикла / наредба

en: Active target-set:
sr: Активни скуп циљева:

en: Select active target set
sr: Изабери активни скуп циљева

en: Create new set of targets
sr: Направи нови скуп циљева

en: Copy command or target set
sr: Копирај наредбу или скуп циљева

en: Delete current set of targets
sr: Обриши текући скуп циљева

en: Add new target
sr: Додај нови циљ

en: Build selected target
sr: Изгради изабрани циљ

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
sr: &Градња

en: Insert path
sr: Уметни путању

en: Select directory to insert
sr: Избор фасцикле за уметање
