katesymbolviewer - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Show Functions
sr: Прикажи функције

en: Functions
sr: Функције

en: Show Macros
sr: Прикажи макрое

en: Show Structures
sr: Прикажи структуре

en: Macros
sr: Макрои

en: Structures
sr: Структуре

en: Show Subroutines
sr: Прикажи потпрограме

en: Show Modules
sr: Прикажи модуле

en: Subroutines
sr: Потпрограми

en: Modules
sr: Модули

en: Show Uses
sr: Прикажи употребе

en: Show Pragmas
sr: Прикажи прагме

en: Uses
sr: Употребе

en: Pragmas
sr: Прагме

en: Namespaces
sr: Именски простори

en: Defines
sr: Дефиниције

en: Classes
sr: Класе

en: SymbolViewer
sr: Приказивач симбола

en: Symbol List
sr: Списак симбола|/|$[својства аку 'Списак симбола']

[ctx: @title:column]
en: Symbols
sr: симболи

[ctx: @title:column]
en: Position
sr: положај

en: Display functions parameters
sr: Прикажи параметре функције

en: Automatically expand nodes in tree mode
sr: Аутоматски рашири чворове у стаблу

en: Always display symbols in tree mode
sr: Увек прикажи симболе у стаблу

en: Always sort symbols
sr: Увек поређај симболе

en: Parser Options
sr: Опције рашчлањивача

en: Symbol Viewer
sr: Приказивач симбола

en: Symbol Viewer Configuration Page
sr: Страница поставе приказивача симбола

en: Show Globals
sr: Прикажи глобалне

en: Show Methods
sr: Прикажи методе

en: Show Classes
sr: Прикажи класе

en: Globals
sr: Глобални

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
sr: &Подешавање

en: Show Params
sr: Прикажи параметре

en: Show Variables
sr: Прикажи променљиве

en: Show Templates
sr: Прикажи шаблоне

en: Params
sr: Параметри

en: Variables
sr: Променљиве

en: Templates
sr: Шаблони
