katetextfilter - en to sr translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
sr: <title>Резултат:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
sr: Није вам дозвољено да извршавате произвољне спољашње програме. Ако ипак то желите, контактирајте систем-администратора.

en: Access Restrictions
sr: Ограничења приступа

en: Text Filter
sr: Филтер текста

en: Usage: textfilter COMMAND
sr: Употреба: textfilter NAREDBA

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
sr: <qt><p>Употреба: <tt>textfilter NAREDBA</tt></p><p>Замењује изабрани текст излазом задате наредбе шкољке.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
sr: Дијалог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
sr: Унесите наредбу кроз коју треба &провући изабрани текст:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
sr: Копирај резултат у клипборд, без измена над документом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
sr: Копирај резултат уместо налепљивања

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
sr: Ако је попуњено, стапа се излаз са стдиз и стдгр и грешке се не пријављују.
    Иначе, стдгр се приказује као пасивна порука.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
sr: Стопи стдиз и стдгр

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr: &Алатке
