katekonsoleplugin - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
sr: Немате довољно карме за приступ шкољци или емулацији терминала

en: Terminal
sr: Терминал

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
sr: &Проследи у терминал

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
sr: &Синхронизуј терминал са документом

[ctx: @action]
en: Run Current Document
sr: Изврши документ

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
sr: Желите ли заиста да проследите текст у конзолу? Тиме ће се извршити свака садржана наредба, уз ваше корисничке дозволе.

en: Pipe to Terminal?
sr: Проследити у терминал?

en: Pipe to Terminal
sr: Проследи у терминал

en: Not a local file: '%1'
sr: Није локални фајл: %1

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
sr: Желите ли заиста да извршите овај документ? Извршила би се следећа наредба, под вашим корисничким дозволама, у терминалу:
    %1

en: Run in Terminal?
sr: Извршити у терминалу?

en: Run
sr: Изврши

en: Run in terminal
sr: Извршавање у терминалу

en: &Remove extension
sr: &Уклони наставак

en: Prefix:
sr: Префикс:

en: &Show warning next time
sr: &Упозори следећи пут

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
sr: Следећи пут када „%1“ треба да се изврши, појавиће се прозор са упозорењем, где ће бити дат преглед наредбе која се шаље у терминал.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
sr: Постави променљиву &окружења $EDITOR на „kate -b“

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
sr: Важно: документ мора бити затворен да би се конзолни програм наставио.

en: Terminal Settings
sr: Поставке терминала

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr: &Алатке
