katefilebrowserplugin - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Search
sr: Тражи

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
sr: Унесите филтер имена за сужавање приказаних фајлова.

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
sr[0]: Покушавате да отворите %1 фајл, јесте ли сигурни?
sr[1]: Покушавате да отворите %1 фајла, јесте ли сигурни?
sr[2]: Покушавате да отворите %1 фајлова, јесте ли сигурни?
sr[3]: Покушавате да отворите 1 фајл, јесте ли сигурни?

en: Bookmarks
sr: Обележивачи

en: Current Document Folder
sr: Фасцикла текућег документа

en: Options
sr: Опције

en: Automatically synchronize with current document
sr: Аутоматски синхронизуј с текућим документом

en: Toolbar
sr: Трака алатки

en: A&vailable actions:
sr: &Доступне радње:

en: S&elected actions:
sr: &Изабране радње:

en: Filesystem Browser
sr: Прегледач фајл система|/|$[својства аку 'Прегледач фајл система']

en: Filesystem Browser Settings
sr: Поставке прегледача фајл система
