kate-ctags-plugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (74 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
sr@ijekavian: Индексни циљеви глобални за сесију

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
sr@ijekavian: Додај

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
sr@ijekavian: Ажурирај

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel)
en: CTags command
sr@ijekavian: Наредба Ц‑тагса

[ctx: Tag Type]
en: define
sr@ijekavian: дефиниција

[ctx: Tag Type]
en: label
sr@ijekavian: етикета

[ctx: Tag Type]
en: macro
sr@ijekavian: макро

[ctx: Tag Type]
en: function
sr@ijekavian: функција

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
sr@ijekavian: потпрограм

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
sr@ijekavian: дефиниција фрагмента

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
sr@ijekavian: било који образац

[ctx: Tag Type]
en: slot
sr@ijekavian: слот

[ctx: Tag Type]
en: pattern
sr@ijekavian: образац

[ctx: Tag Type]
en: class
sr@ijekavian: класа

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
sr@ijekavian: набрајач

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
sr@ijekavian: набрајање

[ctx: Tag Type]
en: member
sr@ijekavian: члан

[ctx: Tag Type]
en: namespace
sr@ijekavian: именски простор

[ctx: Tag Type]
en: prototype
sr@ijekavian: прототип

[ctx: Tag Type]
en: struct
sr@ijekavian: структура

[ctx: Tag Type]
en: typedef
sr@ijekavian: дефиниција типа

[ctx: Tag Type]
en: union
sr@ijekavian: унија

[ctx: Tag Type]
en: variable
sr@ijekavian: промјенљива

[ctx: Tag Type]
en: external variable
sr@ijekavian: спољашња промјенљива

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
sr@ijekavian: пасус

[ctx: Tag Type]
en: feature
sr@ijekavian: могућност

[ctx: Tag Type]
en: local entity
sr@ijekavian: локални ентитет

[ctx: Tag Type]
en: block
sr@ijekavian: блок

[ctx: Tag Type]
en: common
sr@ijekavian: заједнички

[ctx: Tag Type]
en: entry
sr@ijekavian: унос

[ctx: Tag Type]
en: interface
sr@ijekavian: сучеље

[ctx: Tag Type]
en: type component
sr@ijekavian: компонента типа

[ctx: Tag Type]
en: local
sr@ijekavian: локална

[ctx: Tag Type]
en: module
sr@ijekavian: модул

[ctx: Tag Type]
en: namelist
sr@ijekavian: списак имена

[ctx: Tag Type]
en: program
sr@ijekavian: програм

[ctx: Tag Type]
en: type
sr@ijekavian: тип

[ctx: Tag Type]
en: field
sr@ijekavian: поље

[ctx: Tag Type]
en: method
sr@ijekavian: метод

[ctx: Tag Type]
en: package
sr@ijekavian: пакет

[ctx: Tag Type]
en: procedure
sr@ijekavian: процедура

[ctx: Tag Type]
en: mixin
sr@ijekavian: умијешани

[ctx: Tag Type]
en: set
sr@ijekavian: скуп

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
sr@ijekavian: Потрага

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
sr@ijekavian: Ажурирај индекс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
sr@ijekavian: ознака

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
sr@ijekavian: тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
sr@ijekavian: фајл

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
sr@ijekavian: Индексни циљеви

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
sr@ijekavian: База података

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
sr@ijekavian: Фајл базе података Ц‑тагса

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
sr@ijekavian: Врати на подразумевану наредбу

en: Add a directory to index.
sr@ijekavian: Додајте фасциклу у индекс.

en: Remove a directory.
sr@ijekavian: Уклоните фасциклу.

en: (Re-)generate the common CTags database.
sr@ijekavian: Изградите заједничку базу података Ц‑тагса.

en: CTags
sr@ijekavian: Ц‑тагс

en: CTags Settings
sr@ijekavian: Поставке Ц‑тагса

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
sr@ijekavian: Неуспјело извршавање „%1“. Излазно стање: %2

en: The CTags executable crashed.
sr@ijekavian: Процес Ц‑тагса се срушио.

en: The CTags command exited with code %1
sr@ijekavian: Наредба Ц‑тагса завршила је са кодом %1

en: Kate CTag
sr@ijekavian: Кејтин Ц‑тагс

en: Jump back one step
sr@ijekavian: Скочи корак назад

en: Go to Declaration
sr@ijekavian: Иди на декларацију

en: Go to Definition
sr@ijekavian: Иди на дефиницију

en: Lookup Current Text
sr@ijekavian: Потражи текући текст

en: Go to Declaration: %1
sr@ijekavian: Иди на декларацију: %1

en: Go to Definition: %1
sr@ijekavian: Иди на дефиницију: %1

en: Lookup: %1
sr@ijekavian: Потражи: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
sr@ijekavian: Изградите базу података Ц‑тагса посебну по сесији.

en: Select new or existing database file.
sr@ijekavian: Изаберите нов или постојећи фајл базе података.

en: No hits found
sr@ijekavian: Нема ниједног поготка

en: No folders or files to index
sr@ijekavian: Нема фасцикли нити фајлова за индексирање

en: The CTags program exited with code %1: %2
sr@ijekavian: Наредба Ц‑тагса изашла је са кодом %1: %2
