katebacktracebrowserplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
sr@ijekavian: фајл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
sr@ijekavian: ред

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
sr@ijekavian: функција

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
sr@ijekavian: Подеси путање...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
sr@ijekavian: Из клипборда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
sr@ijekavian: Учитај фајл...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
sr@ijekavian: Фасцикле за претрагу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
sr@ijekavian: Додајте изворне фасцикле у којима ће се тражити фајлови из контратрага:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
sr@ijekavian: <html><p>Уметните овдје изворне фасцикле. На пример, за развој КДЕ‑а треба да додате изворне фасцикле КуТ‑а и Радних оквира КДЕ‑а:</p><ul><li><tt>/putanja/do/kdelibs</tt></li><li><tt>/putanja/do/qt/src</tt></li></ul></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sr@ijekavian: &Уклони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
sr@ijekavian: &Додај

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
sr@ijekavian: Типови фајлова:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
sr@ijekavian: <html>Списак наставака. На примјер: <tt>*.cpp</tt>, <tt>*.h</tt>, <tt>*.c</tt>, итд.</html>

en: Indexing files...
sr@ijekavian: Индексирам фајлове...

en: Backtrace Browser
sr@ijekavian: Прегледач контратрага|/|$[својства аку 'Прегледач контратрага']

en: Load Backtrace
sr@ijekavian: Учитавање контратрага

en: Loading backtrace succeeded
sr@ijekavian: Учитавање контратрага успело

en: Loading backtrace failed
sr@ijekavian: Учитавање контратрага пропало

en: File not found: %1
sr@ijekavian: Фајл није нађен: %1

en: Opened file: %1
sr@ijekavian: Отворен фајл: %1

en: No debugging information available
sr@ijekavian: Исправљачки подаци нису доступни

en: Backtrace
sr@ijekavian: Контратраг

en: Backtrace Settings
sr@ijekavian: Поставке контратрага

en: Backtrace Browser Settings
sr@ijekavian: Поставке прегледача контратрага
