katexmlcheck - en to sr@ijekavian translation catalogue (9 entries)

en: Kate XML check
sr@ijekavian: Кејтина провера ИксМЛ‑а

en: XML Checker Output
sr@ijekavian: Испис овере ИксМЛ‑а|/|$[својства аку 'Излаз овере ИксМЛ‑а']

en: Validate XML
sr@ijekavian: Овјери ИксМЛ

en: Line
sr@ijekavian: ред

en: Column
sr@ijekavian: колона

en: Message
sr@ijekavian: порука

en: <b>Error:</b> Could not create temporary file '%1'.
sr@ijekavian: <b>Грешка:</b> Не могу да направим привремени фајл „%1“.

en: <b>Error:</b> Failed to execute xmllint. Please make sure that xmllint is installed. It is part of libxml2.
sr@ijekavian: <b>Грешка:</b> Не могу да извршим <tt>xmllint</tt>. Проверите да ли је ова наредба инсталирана (дио пакета <tt>libxml2</tt>).

note: i18n: ectx: Menu (xml)
en: &XML
sr@ijekavian: &ИксМЛ
