katexmltools - en to sr@ijekavian translation catalogue (20 entries)

en: Kate XML Tools
sr@ijekavian: Кејтине ИксМЛ алатке

en: &Insert Element...
sr@ijekavian: &Уметни елемент...

en: &Close Element
sr@ijekavian: &Затвори елемент

en: Assign Meta &DTD...
sr@ijekavian: &Додели мета‑ДТД...

en: Assign Meta DTD in XML Format
sr@ijekavian: Додели мета‑ДТД у ИксМЛ формату

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
sr@ijekavian: Тренутни фајл је препознат као документ типа „%1“. Мета‑ДТД за овај тип документа ће сада бити учитан.

en: Loading XML Meta DTD
sr@ijekavian: Учитавање ИксМЛ мета‑ДТД‑а

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
sr@ijekavian: Фајл ‘%1’ није могао бити отворен. Сервер је вратио грешку.

en: XML Plugin Error
sr@ijekavian: Грешка ИксМЛ прикључка

en: XML entities
sr@ijekavian: ИксМЛ ентитети

en: XML attribute values
sr@ijekavian: вредности ИксМЛ атрибута

en: XML attributes
sr@ijekavian: ИксМЛ атрибути

en: XML elements
sr@ijekavian: ИксМЛ елементи

en: Insert XML Element
sr@ijekavian: Уметни ИксМЛ елемент

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
sr@ijekavian: Унесите ИксМЛ ознаку и атрибуте (<, > и затварач ће бити сами додати):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
sr@ijekavian: Фајл ‘%1’ не може да се рашчлани. Проверите да ли је фајл доброформирани ИксМЛ.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
sr@ijekavian: Фајл ‘%1’ није у очекиваном формату. Проверите да ли је фајл следећег типа:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Овакве фајлове можете правити наредбом dtdparse. Погледајте документацију овог прикључка за детаље.

en: Analyzing meta DTD...
sr@ijekavian: Анализирам мета‑ДТД...

en: Cancel
sr@ijekavian: Одустани

note: i18n: ectx: Menu (xml)
en: &XML
sr@ijekavian: &ИксМЛ
