katebacktracebrowserplugin - en to sr@latin translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
sr@latin: fajl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
sr@latin: red

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
sr@latin: funkcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
sr@latin: Podesi putanje...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
sr@latin: Iz klipborda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
sr@latin: Učitaj fajl...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
sr@latin: Fascikle za pretragu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
sr@latin: Dodajte izvorne fascikle u kojima će se tražiti fajlovi iz kontratraga:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
sr@latin: <html><p>Umetnite ovde izvorne fascikle. Na primer, za razvoj KDE‑a treba da dodate izvorne fascikle Qt‑a i Radnih okvira KDE‑a:</p><ul><li><tt>/putanja/do/kdelibs</tt></li><li><tt>/putanja/do/qt/src</tt></li></ul></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sr@latin: &Ukloni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
sr@latin: &Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
sr@latin: Tipovi fajlova:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
sr@latin: <html>Spisak nastavaka. Na primer: <tt>*.cpp</tt>, <tt>*.h</tt>, <tt>*.c</tt>, itd.</html>

en: Indexing files...
sr@latin: Indeksiram fajlove...

en: Backtrace Browser
sr@latin: Pregledač kontratraga|/|$[svojstva aku 'Pregledač kontratraga']

en: Load Backtrace
sr@latin: Učitavanje kontratraga

en: Loading backtrace succeeded
sr@latin: Učitavanje kontratraga uspelo

en: Loading backtrace failed
sr@latin: Učitavanje kontratraga propalo

en: File not found: %1
sr@latin: Fajl nije nađen: %1

en: Opened file: %1
sr@latin: Otvoren fajl: %1

en: No debugging information available
sr@latin: Ispravljački podaci nisu dostupni

en: Backtrace
sr@latin: Kontratrag

en: Backtrace Settings
sr@latin: Postavke kontratraga

en: Backtrace Browser Settings
sr@latin: Postavke pregledača kontratraga
