katefilebrowserplugin - en to sr@latin translation catalogue (12 entries)

en: Search
sr@latin: Traži

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
sr@latin: Unesite filter imena za sužavanje prikazanih fajlova.

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
sr@latin[0]: Pokušavate da otvorite %1 fajl, jeste li sigurni?
sr@latin[1]: Pokušavate da otvorite %1 fajla, jeste li sigurni?
sr@latin[2]: Pokušavate da otvorite %1 fajlova, jeste li sigurni?
sr@latin[3]: Pokušavate da otvorite 1 fajl, jeste li sigurni?

en: Bookmarks
sr@latin: Obeleživači

en: Current Document Folder
sr@latin: Fascikla tekućeg dokumenta

en: Options
sr@latin: Opcije

en: Automatically synchronize with current document
sr@latin: Automatski sinhronizuj s tekućim dokumentom

en: Toolbar
sr@latin: Traka alatki

en: A&vailable actions:
sr@latin: &Dostupne radnje:

en: S&elected actions:
sr@latin: &Izabrane radnje:

en: Filesystem Browser
sr@latin: Pregledač fajl sistema|/|$[svojstva aku 'Pregledač fajl sistema']

en: Filesystem Browser Settings
sr@latin: Postavke pregledača fajl sistema
