katekonsoleplugin - en to sr@latin translation catalogue (26 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
sr@latin: Nemate dovoljno karme za pristup školjci ili emulaciji terminala

en: Kate Terminal
sr@latin: Katein terminal

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
sr@latin: &Prosledi u terminal

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
sr@latin: &Sinhronizuj terminal sa dokumentom

[ctx: @action]
en: Run Current Document
sr@latin: Izvrši dokument

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal
sr@latin: &Fokusiraj terminal

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
sr@latin: Želite li zaista da prosledite tekst u konzolu? Time će se izvršiti svaka sadržana naredba, uz vaše korisničke dozvole.

en: Pipe to Terminal?
sr@latin: Proslediti u terminal?

en: Pipe to Terminal
sr@latin: Prosledi u terminal

en: Sorry, cannot cd into '%1'
sr@latin: Izvinite, ne mogu da uđem u ‘%1’

en: Not a local file: '%1'
sr@latin: Nije lokalni fajl: %1

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
sr@latin: Želite li zaista da izvršite ovaj dokument? Izvršila bi se sledeća naredba, pod vašim korisničkim dozvolama, u terminalu:
    %1

en: Run in Terminal?
sr@latin: Izvršiti u terminalu?

en: Run
sr@latin: Izvrši

en: Defocus Terminal
sr@latin: &Defokusiraj terminal

en: Focus Terminal
sr@latin: Fokusiraj terminal

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
sr@latin: &Automatski sinhronizuj terminal sa tekućim dokumentom kada je moguće

en: Run in terminal
sr@latin: Izvršavanje u terminalu

en: &Remove extension
sr@latin: &Ukloni nastavak

en: Prefix:
sr@latin: Prefiks:

en: &Show warning next time
sr@latin: &Upozori sledeći put

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
sr@latin: Sledeći put kada „%1“ treba da se izvrši, pojaviće se prozor sa upozorenjem, gde će biti dat pregled naredbe koja se šalje u terminal.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
sr@latin: Postavi promenljivu &okruženja $EDITOR na „kate -b“

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
sr@latin: Važno: dokument mora biti zatvoren da bi se konzolni program nastavio.

en: Terminal Settings
sr@latin: Postavke terminala

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@latin: &Alatke
