katexmltools - en to sr@latin translation catalogue (19 entries)

en: Kate XML Tools
sr@latin: Kateine XML alatke

en: &Insert Element...
sr@latin: &Umetni element...

en: &Close Element
sr@latin: &Zatvori element

en: Assign Meta &DTD...
sr@latin: &Dodeli meta-DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
sr@latin: Dodeli meta-DTD u XML formatu

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
sr@latin: Trenutni fajl je prepoznat kao dokument tipa „%1“. Meta-DTD za ovaj tip dokumenta će sada biti učitan.

en: Loading XML Meta DTD
sr@latin: Učitavanje XML meta-DTD‑a

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
sr@latin: Fajl ‘%1’ nije mogao biti otvoren. Server je vratio grešku.

en: XML Plugin Error
sr@latin: Greška XML priključka

en: XML entities
sr@latin: XML entiteti

en: XML attribute values
sr@latin: vrednosti XML atributa

en: XML attributes
sr@latin: XML atributi

en: XML elements
sr@latin: XML elementi

en: Insert XML Element
sr@latin: Umetni XML element

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
sr@latin: Unesite XML oznaku i atribute (<, > i zatvarač će biti sami dodati):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
sr@latin: Fajl ‘%1’ ne može da se raščlani. Proverite da li je fajl dobroformirani XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
sr@latin: Fajl ‘%1’ nije u očekivanom formatu. Proverite da li je fajl sledećeg tipa:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Ovakve fajlove možete praviti naredbom dtdparse. Pogledajte dokumentaciju ovog priključka za detalje.

en: Analyzing meta DTD...
sr@latin: Analiziram meta-DTD...

en: Cancel
sr@latin: Odustani
