kate - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
sv: Git klandra

en: Show Git Blame Details
sv: Visa detaljinformation för Git klandra

en: Toggle Git Blame Details
sv: Visa eller dölj detaljinformation för Git klandra

en: Git blame, show commit failed.
sv: Git klandra, visa arkivering misslyckades.

en: Not Committed Yet
sv: Inte ännu incheckad

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg
