kate - en to ta translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, snippetName)
en: Name:
ta: பெயர்:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoLicenseLabel)
en: &License:
ta: &உரிமம்:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoAuthorsLabel)
en: &Authors:
ta: &இயற்றியவர்கள்:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, repoFileTypesLabel)
en: &File types:
ta: &கோப்பு வகைகள்:

en: Warning - Unsaved Changes
ta: எச்சரிக்கை - சேமிக்கப்படாத மாற்றங்கள்
