katexmltools - en to tg translation catalogue (13 entries)

en: &Insert Element...
tg: &Гузоштани ҷузъ...

en: &Close Element
tg: &Маҳкам кардани ҷузъ

en: Assign Meta &DTD...
tg: Таъин кардани мета &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
tg: Таъин кардани мета DTD ба формати XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
tg: Файли ҷорӣ дорои навъи "%1" аст. Дарҳол файли DTD барои ин санадот пурбор карда мешавад.

en: Loading XML Meta DTD
tg: Пурборкунии метаи DTD дар формати XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
tg: Натавонистам файли '%1'-ро кушодан .Сервер оиди хатогӣ иттилоот дод.

en: XML Plugin Error
tg: Хатогии модули XML

en: Insert XML Element
tg: Гузоштани ҷузъи XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
tg: Номро барои теги XML дароред ва хусусиятҳои . Ишораҳои ("<", ">" ва тегҳои маҳкамшавнда ба таври худкор гузошта мешаванд:

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
tg: Файли %1-ро коркард намешавад.Сохти файли XML -ро саҷед.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
tg: Файли '%1'ба формати дархости мутобиқ нест. Санҷед магар ин намуди файл мутобиқ ҳаст:
     -//Норман Волш//DTD DTDParse V2.0//АНГ
    Шумо худатон метавонед бисозед ин гуна файл бо ёрии dtdparse. Барои гирифтани иттилооти иловагӣ ба санадот аз рӯи модули Kate низ муроҷиат кунед.

en: Analyzing meta DTD...
tg: Таҳлили метаи DTD...
