katefilebrowserplugin - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Bookmarks
th: ที่คั่นหน้า

en: Current Document Folder
th: โฟลเดอร์ของเอกสารปัจจุบัน

en: Toolbar
th: แถบเครื่องมือ

en: A&vailable actions:
th: การกระทำที่มีอยู่:

en: S&elected actions:
th: การกระทำที่เลือกไว้:

en: Filesystem Browser
th: เบราเซอร์ระบบแฟ้ม
