kate - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
tr: Git Blame Ayrıntılarını Göster

en: Toggle Git Blame Details
tr: Git Blame Ayrıntılarını Aç/Kapat

en: Git blame, show commit failed.
tr: Git blame, işlemeyi gösteremedi.

en: Not Committed Yet
tr: Henüz İşlenmedi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tr: &Araçlar
