kate - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Could not open file '%1'.
tr: “%1“ dosyası açılamadı.

en: Malformed JSON file '%1': %2
tr: Hatalı oluşturulmuş JSON dosyası “%1“: %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
tr: “%1“ yüklenemedi: Hatalı oluşturulmuş makro, siliniyor.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
tr: Klavye Makroları

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
tr: <b>Klavye makroları:</b> %1

en: Recording…
tr: Kaydediliyor…

en: ended
tr: bitti

en: canceled
tr: iptal edildi

en: Recording %1
tr: %1 kaydediliyor

en: Saved '%1'
tr: “%1“ kaydedildi

en: Loaded '%1'
tr: “%1“ yüklendi

en: Wiped '%1'
tr: “%1“ silindi

en: Usage: %1 <name>.
tr: Kullanım: %1 <ad>.

en: No keyboard macro named '%1' found.
tr: “%1“ adlı bir klavye makrosu bulunamadı.

en: Cannot save empty keyboard macro.
tr: Boş klavye makrosu kaydedilemez.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
tr: <qt><p>Kullanım: <code>kmsave &lt;ad&gt;</code></p><p>Geçerli klavye makrosunu <code>&lt;ad&gt;</code> olarak kaydet.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
tr: <qt><p>Kullanım: <code>kmload &lt;ad&gt;</code></p><p><code>&lt;ad&gt;</code> olarak kaydedilmiş klavye makrosunu geçerli makro olarak yükle.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
tr: <qt><p>Kullanım: <code>kmplay &lt;ad&gt;</code></p><p><code>&lt;ad&gt;</code> olarak kayıtlı klavye makrosunu yüklemeden oynat.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
tr: <qt><p>Kullanım: <code>kmwipe &lt;ad&gt;</code></p><p><code>&lt;ad&gt;</code> olarak kayıtlı klavye makrosunu sil.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
tr: Klavye &Makroları

en: Record and play keyboard macros.
tr: Klavye makroları kaydedin ve oynatın.

en: &Record Macro...
tr: Makro &Kaydet…

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
tr: Bir makro kaydını başlatın/durdurun (örn. klavye eylem sıralaması).

en: &Cancel Macro Recording
tr: Makro Kaydını İ&ptal Et

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
tr: Süren makro kaydını iptal edin (ve önceki makroyu geçerli makro olarak tut).

en: &Play Macro
tr: Makroyu &Oynat

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
tr: Geçerli makroyu oynatın (örn. son kaydedilen klavye eylem sıralamasını çalıştır).

en: &Save Current Macro
tr: Geçerli Makroyu &Kaydet

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
tr: Geçerli makroya bir ad verin ve kalıcı olarak kaydedin.

en: &Load Named Macro...
tr: Adlı Makroyu &Yükle…

en: Load a named macro as the current one.
tr: Adlı bir makroyu, geçerli olarak yükleyin.

en: &Play Named Macro...
tr: Adlı Makroyu &Oynat…

en: Play a named macro without loading it.
tr: Adlı bir makroyu, onu yüklemeden oynatın.

en: &Wipe Named Macro...
tr: Adlı Makroyu &Sil…

en: Wipe a named macro.
tr: Adlı makroyu silin.

en: End Macro &Recording
tr: Makro &Kaydını Sonlandır

en: Load %1
tr: Yükle: %1

en: Load the '%1' macro as the current one.
tr: “%1“ makrosunu geçerli makro olarak yükleyin.

en: Play %1
tr: Oynat: %1

en: Play the '%1' macro without loading it.
tr: “%1“ makrosunu yüklemeden oynatın.

en: Wipe %1
tr: Sil: %1

en: Wipe the '%1' macro.
tr: “%1“ makrosunu silin.

en: Save current macro as?
tr: Geçerli makro ne olarak kaydedilslin?

en: Wipe the '%1' macro?
tr: “%1“ makrosu silinsin mi?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tr: &Araçlar
