katebuild-plugin - en to ug translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
ug: چىقار

en: Build
ug: قۇرۇش

en: Stop
ug: توختا

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
ug: نىشان تەڭشىكى

en: There is no file or directory specified for building.
ug: قۇرۇشقا ھۆججەت ياكى مۇندەرىجە بەلگىلەنمىگەن.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
ug: "%1" يەرلىك ھۆججەت ئەمەس، يەرلىك بولمىغان ھۆججەتنى تەرجىمە-تەھرىرلىيەلمەيدۇ.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
ug: «%1» نى ئىجرا قىلالمىدى. چېكىنىش ھالىتى=%2

en: Found one error. | Found %1 errors.
ug[0]: %1 خاتالىق بايقالدى.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
ug[0]: %1 ئاگاھلاندۇرۇش بايقالدى.

en: Build failed.
ug: قۇرالمىدى.

en: Build completed without problems.
ug: قۇرۇش تاماملاندى، مەسىلە كۆرۈلمىدى.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
ug: ئېنىقلانمىغان نەقىل

en: Clean
ug: پاكىز

en: Config
ug: سەپلىمە

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
ug: ياساش(&B)
