katefilebrowserplugin - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
ug: بىر ئات سۈزگۈچ كىرگۈزۈپ قايسى ھۆججەتنى كۆرسىتىدىغانلىقىنى چەكلەيدۇ.

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
ug[0]: %1 دانە ھۆججەتنى ئاچماقچى بولۇۋاتىسىز، راست شۇنداق قىلامسىز؟

en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

en: Current Document Folder
ug: نۆۋەتتىكى پۈتۈك قىسقۇچى

en: Options
ug: تاللانما

en: Automatically synchronize with current document
ug: نۆۋەتتىكى پۈتۈكنى ئۆزلۈكىدىن قەدەمداشلا

en: Toolbar
ug: قورال بالداق

en: A&vailable actions:
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان مەشغۇلاتلار (&V)

en: S&elected actions:
ug: تاللانغان ھەرىكەتلەر(&E):

en: Filesystem Browser
ug: ھۆججەت سىستېما كۆرگۈ

en: Filesystem Browser Settings
ug: ھۆججەت سىستېما كۆرگۈ تەڭشەكلىرى
