katekonsoleplugin - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
ug: سىزنىڭ shell ياكى تېرمىنال تەقلىدلىگۈچنى زىيارەت قىلىشقا يېتەرلىك ھوقۇقىڭىز يوق

en: Terminal
ug: تېرمىنال

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
ug: تۇرۇبىدىن تېرمىنالغا(&P)

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
ug: نۆۋەتتىكى پۈتۈك بىلەن تېرمىنالنى قەدەمداشلا(&Y)

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
ug: سىز راستلا بۇ تېكىست تۇرۇبىسىنى تىزگىن تاختىغا كىرگۈزەمسىز؟ بۇنداق بولغاندا ئىشلەتكۈچى ھوقۇقىڭىز مەۋجۇت ھەر قانداق بۇيرۇقنى ئىجرا قىلىشى مۇمكىن.

en: Pipe to Terminal?
ug: تۇرۇبىدىن تېرمىنالغا؟

en: Pipe to Terminal
ug: تۇرۇبىدىن تېرمىنالغا

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
ug: مۇمكىن بولغاندا نۆۋەتتىكى پۈتۈك ئارقىلىق تېرمىنالنى ئۆزلۈكىدىن قەدەمداشلايدۇ(&A)

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
ug: بۇ 'kate -b' بۇيرۇقىغا نىسبەتەن &EDITOR مۇھىت ئۆزگەرگۈچى مىقدار تەڭشەيدۇ

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
ug: مۇھىم: يېپىلماقچى بولغان ھۆججەت تىزگىن تاختا پروگراممىنىڭ داۋاملاشتۇرىدۇ

en: Terminal Settings
ug: تېرمىنال تەڭشەك

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)
