katetextfilter - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
ug: سىز بۇ سىرتقى پروگراممىنى ئىجرا قىلىشقا يول قويمىغان. ئەگەر بۇ چەكلىمىنى بىكار قىلماقچى بولسىڭىز، سىستېما باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Access Restrictions
ug: زىيارەت چەكلىمىسى

en: Usage: textfilter COMMAND
ug: ئىشلىتىش ئۇسۇلى: textfilter COMMAND

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
ug: <qt><p>ئىشلىتىش ئۇسۇلى: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>تاللانغان دائىرە بەلگىلەنگەن shell بۇيرۇقىغا ئالماشتۇرۇلىدۇ.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
ug: نەتىجىنى چاپلىماستىن كۆچۈرىدۇ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)
