katexmltools - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: &Insert Element...
ug: ئېلېمېنت قىستۇر(&I)…

en: &Close Element
ug: ئېلېمېنت ياپ(&C)

en: Assign Meta &DTD...
ug: مېتا &DTD تەقسىملە…

en: Assign Meta DTD in XML Format
ug: XML پىچىمىدا مېتا DTD تەقسىملەيدۇ

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
ug: نۆۋەتتىكى ھۆججەت "%1" تىپىدا تونۇلدى. بۇ خىل پۈتۈكنىڭ تىپىنىڭ مېتا DTD سى يۈكلىنىدۇ.

en: Loading XML Meta DTD
ug: XML مېتا DTD يۈكلەۋاتىدۇ

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
ug: ھۆججەت '%1' نى ئاچالمىدى. مۇلازىمېتىر بىر خاتالىق قايتۇردى.

en: XML Plugin Error
ug: XML قىستۇرما خاتالىقى

en: Insert XML Element
ug: XML ئېلېمېنت قىستۇر

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
ug: XML بەلگە ئاتى ۋە خاسلىقى ("<"، ">" ۋە ئاخىرلاشتۇرۇش بەلگىسى ئۆزلۈكىدىن تەمىنلىنىدۇ):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
ug: بۇ '%1' ھۆججەتنى يېشەلمىدى، بۇ ھۆججەتنىڭ توغرا بولغان XML پىچىمدىكى ھۆججەت ئىكەنلىكىنى تەكشۈرۈڭ.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
ug: '%1' ھۆججەت ئارزۇ قىلغان پىچىمدا ئەمەس. بۇ ھۆججەتنىڭ تۆۋەندىكى تىپتىكى ھۆججەت ئىكەنلىكىنى تەكشۈرۈڭ: //Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN سىز dtdparse نى ئىشلىتىپ بۇ خىلدىكى ھۆججەتنى ھاسىل قىلالايسىز. تەپسىلاتىنى Kate قىستۇرما پۈتۈكىدىن كۆرۈڭ.

en: Analyzing meta DTD...
ug: مېتا DTD نى تەھلىل قىلىۋاتىدۇ…

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر
