katebacktracebrowserplugin - en to ug translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
ug: ھۆججەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
ug: قۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
ug: فۇنكسىيە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
ug: يول سەپلىمىسى…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
ug: چاپلاش تاختىسى ئىشلەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
ug: ھۆججەت يۈكلە…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
ug: قىسقۇچ ئىزدە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
ug: ئارقا ئىزلاشتا ئۆز ئىچىگە ئالغان ھۆججەتنىڭ ئەسلى كود قىسقۇچىنى قوشۇڭ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
ug: قوش(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
ug: ھۆججەت تىپى:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
ug: ھۆججەت كېڭەيتىلگەن ئات تىزىمى. مەسىلەن: *.cpp، *.h، *.c قاتارلىق…

en: Indexing files...
ug: ئىندېكسلانغان ھۆججەتلەر…

en: Load Backtrace
ug: ئارقا ئىزلاشنى يۈكلە

en: Loading backtrace succeeded
ug: ئارقا ئىزلاش مۇۋەپپەقىيەتلىك يۈكلەندى

en: Loading backtrace failed
ug: ئارقا ئىزلاشنى يۈكلىيەلمىدى

en: File not found: %1
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى: %1

en: Opened file: %1
ug: ئېچىلغان ھۆججەت: %1

en: No debugging information available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان سازلاش ئۇچۇرى يوق

en: Backtrace Browser Settings
ug: ئارقا ئىزلاش كۆرگۈ تەڭشىكى
