katesymbolviewer - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Show Functions
ug: فۇنكسىيىلەرنى كۆرسەت

en: Functions
ug: فۇنكسىيىلەر

en: Show Macros
ug: ماكرولارنى كۆرسەت

en: Show Structures
ug: قۇرۇلمىلارنى كۆرسەت

en: Macros
ug: ماكرولار

en: Structures
ug: قۇرۇلمىلار

en: Show Subroutines
ug: تارماق فۇنكسىيىلەرنى كۆرسەت

en: Show Modules
ug: بۆلەكلەرنى كۆرسەت

en: Subroutines
ug: تارماق فۇنكسىيىلەر

en: Modules
ug: بۆلەكلەر

en: Show Uses
ug: Uses نى كۆرسەت

en: Show Pragmas
ug: Pragmas نى كۆرسەت

en: Namespaces
ug: ئات بوشلۇقى

en: Classes
ug: تىپلار

en: SymbolViewer
ug: بەلگە كۆرگۈچ

en: Symbol List
ug: بەلگىلەر تىزىمى

[ctx: @title:column]
en: Symbols
ug: بەلگىلەر

[ctx: @title:column]
en: Position
ug: ئورنى

en: Display functions parameters
ug: قۇنكىسىيە پارامېتىرلىرىنى كۆرسەت

en: Automatically expand nodes in tree mode
ug: تۈگۈنلەرنى شاخسىمان تىزىمدا ئاپتوماتىك ياي

en: Parser Options
ug: پارچىلىغۇچى تاللانمىسى

en: Symbol Viewer
ug: بەلگە كۆرگۈچ

en: Symbol Viewer Configuration Page
ug: بەلگە كۆرگۈچ سەپلىمە بېتى

en: Show Methods
ug: فۇنكسىيىلەرنى(Methods) كۆرسەت

en: Show Classes
ug: تىپلار(Classes) نى كۆرسەت

en: Globals
ug: ئومۇمىي ئۆزگەرگۈچىلەر

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

en: Show Params
ug: پارامېتىرلارنى كۆرسەت

en: Show Variables
ug: ئۆزگەرگۈچىلەرنى كۆرسەت

en: Show Templates
ug: قېلىپلارنى كۆرسەت

en: Params
ug: پارامېتىرلار

en: Variables
ug: ئۆزگەرگۈچىلەر

en: Templates
ug: قېلىپلار
