kate-ctags-plugin - en to uk translation catalogue (82 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
uk: Цілі індексування загального сеансу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
uk: Оновити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
uk: Команда CTags

[ctx: Tag Type]
en: define
uk: визначення

[ctx: Tag Type]
en: label
uk: мітка

[ctx: Tag Type]
en: macro
uk: макрос

[ctx: Tag Type]
en: function
uk: функція

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
uk: підпрограма

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
uk: визначення фрагмента

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
uk: будь-який шаблон

[ctx: Tag Type]
en: slot
uk: слот

[ctx: Tag Type]
en: pattern
uk: шаблон

[ctx: Tag Type]
en: class
uk: клас

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
uk: лічильник

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
uk: нумерація

[ctx: Tag Type]
en: member
uk: член

[ctx: Tag Type]
en: namespace
uk: простір назв

[ctx: Tag Type]
en: prototype
uk: прототип

[ctx: Tag Type]
en: struct
uk: структура

[ctx: Tag Type]
en: typedef
uk: визначення типу

[ctx: Tag Type]
en: union
uk: об'єднання

[ctx: Tag Type]
en: variable
uk: змінна

[ctx: Tag Type]
en: external variable
uk: зовнішня змінна

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
uk: параграф

[ctx: Tag Type]
en: feature
uk: можливість

[ctx: Tag Type]
en: local entity
uk: локальний елемент

[ctx: Tag Type]
en: block
uk: блок

[ctx: Tag Type]
en: common
uk: звичайний

[ctx: Tag Type]
en: entry
uk: запис

[ctx: Tag Type]
en: interface
uk: інтерфейс

[ctx: Tag Type]
en: type component
uk: компонент типу

[ctx: Tag Type]
en: local
uk: локальний

[ctx: Tag Type]
en: module
uk: модуль

[ctx: Tag Type]
en: namelist
uk: список імен

[ctx: Tag Type]
en: program
uk: програма

[ctx: Tag Type]
en: type
uk: тип

[ctx: Tag Type]
en: field
uk: поле

[ctx: Tag Type]
en: method
uk: метод

[ctx: Tag Type]
en: package
uk: пакунок

[ctx: Tag Type]
en: procedure
uk: процедура

[ctx: Tag Type]
en: set
uk: множина

en: CTags executable not found.
uk: Не знайдено виконуваний файл CTags.

en: CTags executable failed to execute.
uk: Не вдалося запустити виконуваний файл CTags.

en: CTags was unable to parse this file.
uk: CTags не вдалося обробити цей файл.

en: Tags file not found. Please generate one manually or using the CTags plugin
uk: Файла теґів не знайдено. Будь ласка, створіть його вручну або за допомогою додатка CTags

en: File for '%1' not found.
uk: Не знайдено файла для «%1».

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
uk: Пошук

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
uk: Оновити покажчик

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
uk: Мітка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
uk: Тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
uk: Цілі індексування

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
uk: База даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
uk: Файл бази даних CTags

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
uk: Повернутися до типової команди

en: Add a directory to index.
uk: Додати каталог для індексування.

en: Remove a directory.
uk: Вилучити каталог.

en: (Re-)generate the common CTags database.
uk: Повторно створити загальну базу даних CTags.

en: CTags Settings
uk: Параметри CTags

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
uk: Не вдалося запустити «%1». exitStatus = %2

en: The CTags executable crashed.
uk: Виконання програми CTags завершилося аварією.

en: The CTags command exited with code %1
uk: Виконання програми CTags завершилося повідомленням з кодом %1

en: Jump back one step
uk: Повернутися на один крок

en: Go to Declaration
uk: Перейти до оголошення

en: Go to Definition
uk: Перейти до визначення

en: Lookup Current Text
uk: Шукати поточний текст

en: Configure ...
uk: Налаштувати…

[ctx: @title:window]
en: Configure CTags Plugin
uk: Налаштування додатка CTags

en: Go to Declaration: %1
uk: Перейти до оголошення: %1

en: Go to Definition: %1
uk: Перейти до визначення: %1

en: Lookup: %1
uk: Шукати: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
uk: Повторно створити базу даних окремого сеансу CTags.

en: Select new or existing database file.
uk: Вкажіть новий або вже створений файл бази даних.

en: Go To Local Symbol
uk: Перейти до локального символу

en: Go To Global Symbol
uk: Перейти до загального символу

en: No hits found
uk: Нічого не знайдено

en: No folders or files to index
uk: Немає тек або файлів для індексування

en: Failed to run. Error: %1, exit code: %2
uk: Не вдалося запустити. Помилка: %1, код виходу: %2

en: The CTags executable crashed
uk: Виконання програми CTags завершилося аварією

en: The CTags program exited with code %2: %1
uk: Виконання програми CTags завершилося повідомленням з кодом %2: %1
