katebacktracebrowserplugin - en to uk translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: #
uk: №

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
uk: Рядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
uk: Функція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
uk: Налаштувати шляхи...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
uk: Скористатися буфером

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
uk: Завантажити файл...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
uk: Шукати у теках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
uk: Будь ласка, додайте теки, де слід проводити пошук файлів під час зворотного трасування.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Тут можна вказати теки з файлами початкових кодів. Наприклад, для розробки KDE вам слід додати теки з початковими кодами Qt і Frameworks:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/шлях/до/frameworks</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/шлях/до/коду/qt</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
uk: &Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
uk: Типи файлів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
uk: Список суфіксів. Приклад: *.cpp, *.h, *.c тощо...

en: Indexing files...
uk: Індексування файлів...

en: Backtrace
uk: Зворотне трасування

en: Load Backtrace
uk: Завантажити зворотне трасування

en: Loading backtrace succeeded
uk: Успішне завантаження зворотного трасування

en: Loading backtrace failed
uk: Спроба завантажити зворотне трасування завершилася невдало

en: File not found: %1
uk: Не знайдено файла: %1

en: Opened file: %1
uk: Відкрито файл: %1

en: No debugging information available
uk: Немає інформації щодо налагоджування

en: Backtrace Settings
uk: Параметри зворотного трасування

en: Backtrace Browser Settings
uk: Параметри переглядача зворотного трасування
