katefilebrowserplugin - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
uk: Введіть фільтр назв, призначений для обмеження списку показаних файлів.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: &Other...
uk: &Інша…

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
uk[0]: Ви наказали програмі відкрити %1 файл. Ви справді цього хочете?
uk[1]: Ви наказали програмі відкрити %1 файли. Ви справді цього хочете?
uk[2]: Ви наказали програмі відкрити %1 файлів. Ви справді цього хочете?
uk[3]: Ви наказали програмі відкрити один файл. Ви справді цього хочете?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
uk: Відкрити усі файли

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Current Document Folder
uk: Поточна тека документа

en: Options
uk: Параметри

en: Automatically synchronize with current document
uk: Автоматично синхронізувати з поточним документом

en: Highlight current file
uk: Підсвітити поточний файл

en: Toolbar
uk: Пенал

en: A&vailable actions:
uk: &Наявні дії:

en: S&elected actions:
uk: В&ибрані дії:

en: Filesystem Browser
uk: Навігатор файловою системою

en: Filesystem Browser Settings
uk: Параметри навігатора файлової системи

en: Filesystem
uk: Файлова система
