kate - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Could not open file '%1'.
uk: Не вдалося відкрити файл «%1».

en: Malformed JSON file '%1': %2
uk: Помилкове форматування файла JSON «%1»: %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
uk: Не вдалося завантажити «%1»: помилкове форматування макроса; витираємо його.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
uk: Клавіатурні макроси

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
uk: <b>Клавіатурні макроси:</b> %1

en: Recording…
uk: Записування…

en: ended
uk: завершено

en: canceled
uk: скасовано

en: Recording %1
uk: Записуємо %1

en: Saved '%1'
uk: Збережено «%1»

en: Loaded '%1'
uk: Завантажено «%1»

en: Wiped '%1'
uk: Витерто «%1»

en: Usage: %1 <name>.
uk: Користування: %1 <назва>.

en: No keyboard macro named '%1' found.
uk: Не знайдено клавіатурного макроса із назвою «%1».

en: Cannot save empty keyboard macro.
uk: Неможливо зберегти порожній клавіатурний макрос.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Користування: <code>kmsave &lt;назва&gt;</code></p><p>Зберегти поточний клавіатурний макрос із назвою <code>&lt;назва&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Користування: <code>kmload &lt;назва&gt;</code></p><p>Завантажити збережений клавіатурний макрос <code>&lt;назва&gt;</code> як поточний макрос.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Користування: <code>kmplay &lt;назва&gt;</code></p><p>Відтворити збережений клавіатурний макрос <code>&lt;назва&gt;</code> без його завантаження.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Користування: <code>kmwipe &lt;назва&gt;</code></p><p>Витерти збережений клавіатурний макрос <code>&lt;назва&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
uk: &Клавіатурні макроси

en: Record and play keyboard macros.
uk: Запис і відтворення клавіатурних макросів.

en: &Record Macro...
uk: З&аписати макрос…

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
uk: Розпочати або зупинити записування макроса (тобто послідовності дій з клавіатури).

en: &Cancel Macro Recording
uk: &Скасувати записування макроса

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
uk: Скасувати поточне записування (і зберегти попередній макрос як поточний).

en: &Play Macro
uk: Від&творити макрос

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
uk: Відтворити поточний макрос (тобто виконати останню записану послідовність дій з клавіатури).

en: &Save Current Macro
uk: &Зберегти поточний макрос

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
uk: Надати поточному макросу назву і зберегти його для подальшого використання.

en: &Load Named Macro...
uk: За&вантажити іменований макрос…

en: Load a named macro as the current one.
uk: Завантажити вказаний за назвою макрос як поточний.

en: &Play Named Macro...
uk: Відтв&орити іменований макрос…

en: Play a named macro without loading it.
uk: Відтворити вказаний за назвою макрос без його завантаження.

en: &Wipe Named Macro...
uk: В&итерти вказаний за назвою макрос…

en: Wipe a named macro.
uk: Витерти вказаний за назвою макрос.

en: End Macro &Recording
uk: Завер&шити записування макроса

en: Load the '%1' macro as the current one.
uk: Завантажити макрос «%1» як поточний.

en: Play the '%1' macro without loading it.
uk: Відтворити макрос «%1» без його завантаження.

en: Wipe the '%1' macro.
uk: Витерти макрос «%1».

en: Save current macro as?
uk: Зберегти поточний макрос із новою назвою?

en: Wipe the '%1' macro?
uk: Витерти макрос «%1»?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти
