katekonsoleplugin - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
uk: Ви не маєте досить привілеїв для доступу до оболонки або термінала

en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
uk: &Каналом у термінал

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
uk: С&инхронізувати термінал з поточним документом

[ctx: @action]
en: Run Current Document
uk: Запустити поточний документ

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
uk: &Показати панель термінала

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
uk: &Фокус на панель термінала

en: Konsole not installed. Please install konsole to be able to use the terminal.
uk: Konsole не встановлено. Будь ласка, встановіть konsole, щоб мати змогу користуватися терміналом.

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
uk: Дійсно спрямувати текст через канал в консоль? Це виконає з привілеями вашого користувача всі команди, які містяться в тексті.

en: Pipe to Terminal?
uk: Спрямувати каналом в термінал?

en: Pipe to Terminal
uk: Каналом в термінал

en: Sorry, cannot cd into '%1'
uk: Вибачте, не вдалося змінити каталог на «%1»

en: Not a local file: '%1'
uk: Не є локальним файлом: «%1»

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
uk: Ви справді хочете запусти цей документ?
    Програма виконає у терміналі показану нижче
    команду із правами доступу користувача:
    «%1»

en: Run in Terminal?
uk: Запустити у терміналі?

en: Run
uk: Запустити

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
uk: При&ховати панель термінала

en: Defocus Terminal Panel
uk: Зняти фокус з панелі термінала

en: Focus Terminal Panel
uk: Фокус на панель термінала

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
uk: &Автоматично синхронізувати термінал з поточним документом, за можливості

en: Run in terminal
uk: Запустити у терміналі

en: &Remove extension
uk: Ви&лучити суфікс назви

en: Prefix:
uk: Префікс:

en: &Show warning next time
uk: П&оказати попередження наступного разу

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
uk: Наступного разу, коли виконуватиметься «%1», забезпечити показу вікна із попередженням, де буде показано команду, яку буде надіслано до термінала, для редагування.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
uk: Змінити значення змінної середовища &EDITOR на «kate -b»

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
uk: Важливо: щоб консольна програма могла продовжити роботу, документ слід закрити.

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
uk: Приховувати Konsole у відповідь на натискання «Esc»

en: This may cause issues with terminal apps that use Esc key, for e.g., vim. Add these apps in the input below (Comma separated list)
uk: Це може спричинити проблеми із програмами, які працюють у терміналі і використовують клавішу Esc, наприклад vim. Додайте ці програми до наведеного нижче поля (записи у списку слід відокремлювати комами)

en: Terminal Settings
uk: Параметри термінала

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти
