katetextfilter - en to uk translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
uk: <title>Результат:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
uk: Ви не маєте прав на виконання будь-яких зовнішніх програм. Якщо ви хочете це робити, зверніться до свого системного адміністратора.

en: Access Restrictions
uk: Обмеження доступу

en: Text Filter
uk: Фільтр тексту

en: Usage: textfilter COMMAND
uk: Використання: текстовий фільтр КОМАНДА

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
uk: <qt><p>Використання: <code>текстовий фільтр КОМАНДА</code></p><p>Замінити вибір виводом з вказаної команди оболонки.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
uk: &Фільтрувати за допомогою команди…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
uk: Введіть &команду, за допомогою якої треба обробити текст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
uk: Відкрити результати у новому документі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
uk: Копіювати результат до буфера обміну даними без внесення змін до документа.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
uk: Копіювати результат замість його вставлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
uk: Якщо позначити цей пункт, виведення до каналів STDOUT та STDERR буде об’єднано і програма не повідомлятиме про помилки.
    Якщо пункт не буде позначено, програма показуватиме дані, виведені до STDERR, за допомогою панелі пасивного повідомлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
uk: Об’єднати STDOUT і STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти
