katexmltools - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
uk: Інструменти XML

en: &Insert Element...
uk: &Вставити елемент...

en: &Close Element
uk: &Завершити елемент

en: Assign Meta &DTD...
uk: Призначити мета-&DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
uk: Призначити мета-DTD в форматі XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
uk: Тип поточного файла було визнано як «%1». Буде завантажено метаопис DTD для цього документа.

en: Loading XML Meta DTD
uk: Завантаження мета-DTD XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
uk: Не вдалося відкрити файл «%1». Сервер повідомив про помилку.

en: XML Plugin Error
uk: Помилка додатка XML

en: XML entities
uk: Об’єкти XML

en: XML attribute values
uk: Значення атрибутів XML

en: XML attributes
uk: Атрибути XML

en: XML elements
uk: Елементи XML

en: Insert XML Element
uk: Вставити елемент XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
uk: Введіть назву та атрибути мітки XML («<», «>» і кінцева мітка будуть додані):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
uk: Помилка розбору файла «%1». Будь ласка, переконайтеся, що цей файл має правильно сформований XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
uk: Помилка розбору файла «%1». Будь ласка, перевірте чи цей файл дійсно відповідає вимогам типу:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    ви можете створювати такі файли за допомогою утиліти dtdparse. Дивіться документацію до додатка до Kate, щоб дізнатися більше.

en: Analyzing meta DTD...
uk: Аналізування мета-DTD...

en: Cancel
uk: Скасувати
