katebuild-plugin - en to uk translation catalogue (83 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
uk: Вивід

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
uk: Зібрати знову

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Build & Run
uk: Зібрати і запустити

en: Build & Run Settings
uk: Параметри збирання і запуску

en: Delete selected entries
uk: Вилучити позначені записи

en: Delete all entries
uk: Вилучити усі записи

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General Settings
uk: Загальні параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDiagnosticsCB)
en: Add errors and warnings to Diagnostics
uk: Додати помилки і попередження до «Діагностики»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSwitchToOutput)
en: Automatically switch to output pane on executing the selected target
uk: Автоматично перемикатися на панель виведення при виконанні вибраної цілі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Commands
uk: Дозволені і заблоковані команди

en: Build
uk: Зібрати

en: Select Target...
uk: Вибрати ціль…

en: Build Selected Target
uk: Зібрати позначену ціль

en: Build and Run Selected Target
uk: Зібрати і запустити позначену ціль

en: Compile Current File
uk: Компілювати поточний файл

en: Try to compile the current file by searching a compile_commands.json
uk: Спробувати скомпілювати поточний файл шляхом пошуку compile_commands.json

en: Stop
uk: Зупинити

en: Load targets from CMake Build Dir
uk: Завантажити цілі з каталогу збирання CMake

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
uk: Фокус на наступну вкладку ліворуч

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
uk: Фокус на наступну вкладку праворуч

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
uk: Параметри цілі

en: <b>File not found:</b> %1<br><b>Search paths:</b><br>%2<br>Try adding a search path to the "Working Directory"
uk: <b>Файл не знайдено:</b> %1<br><b>Шляхи для пошуку:</b><br>%2<br>Спробуйте додати шлях для пошуку у пункті «Робочий каталог»

en: Build Information
uk: Інформація про випуск

en: There is no file or directory specified for building.
uk: Не було вказано файла або каталогу для збирання.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
uk: Файл «%1» не є локальним. Нелокальні файли не можна компілювати.

en: Cannot run command: %1
    Work path does not exist: %2
uk: Не вдалося виконати команду: %1
    Не існує робочого каталогу: %2

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
uk: Не вдалося запустити «%1». exitStatus = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
uk: Збирання <b>%1</b> скасовано

en: Did not find a compile_commands.json for file "%1".
uk: Не знайдено compile_commands.json для файла «%1».

en: Did not find a compile command for file "%1" in "%2".
uk: Не вдалося знайти команду компіляції для файла «%1» у «%2».

en: No target available for building.
uk: Немає доступних цілей для збирання

en: There is no local file or directory specified for building.
uk: Не було вказано локального файла або каталогу для збирання.

en: Already building...
uk: Вже збирається…

en: Building target <b>%1</b> ...
uk: Збираємо ціль <b>%1</b>…

en: Cannot load targets, the file %1 does not contain a proper CMAKE_COMMAND entry !
uk: Не вдалося завантажити цілі — у файлі %1 не міститься належного запису CMAKE_COMMAND!

en: Could not write CMake File API query files for build directory %1 !
uk: Не вдалося записати файли запиту програмного інтерфейсу роботи з файлами CMake для каталогу збирання %1!

en: Could not run CMake (%2) for build directory %1 !
uk: Не вдалося запустити CMake (%2) для каталогу збирання %1!

en: Generating CMake File API reply files for build directory %1 failed (using %2) !
uk: Не вдалося створити файли відповідей програмного інтерфейсу для роботи з файлами CMake для каталогу збирання %1 (за допомогою %2)!

en: Build plugin wants to execute program
uk: Додатку збирання потрібно виконати програму

en: The Kate build plugin needs to execute an external command to read the targets from the build tree.<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>Proceed and allow to run this command ?<br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
uk: Додатку збирання Kate потрібно виконати зовнішню програму для читання цілей для ієрархії збирання.<br><br>Рядок команди повністю:<br><br><b>%1</b><br><br>Продовжити і дозволити виконання цієї команди?<br><br>Вибір можна змінити за допомогою сторінки налаштовування додатка.

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
uk: <title>Результати збирання:</title><nl/>%1

en: Build <b>%1</b> completed. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
uk: Збирання <b>%1</b> завершено. %2 помилок, %3 попереджень, %4 зауважень

en: Found one error. | Found %1 errors.
uk[0]: Виявлено %1 помилку.
uk[1]: Виявлено %1 помилки.
uk[2]: Виявлено %1 помилок.
uk[3]: Виявлено одну помилку.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
uk[0]: Виявлено %1 попередження.
uk[1]: Виявлено %1 попередження.
uk[2]: Виявлено %1 попереджень.
uk[3]: Виявлено одне попередження.

en: Found one note. | Found %1 notes.
uk[0]: Виявлено %1 зауваження.
uk[1]: Виявлено %1 зауважень.
uk[2]: Виявлено %1 зауважеь.
uk[3]: Виявлено одне зауваження.

en: Build failed.
uk: Спроба збирання завершилася невдало.

en: Build completed without problems.
uk: Збирання виконано без проблем.

en: Build <b>%1 canceled</b>. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
uk: Збирання <b>%1 скасовано</b>. %2 помилок, %3 попереджень, %4 зауважень

en: Cannot execute: %1 No working directory set.
uk: Не вдалося виконати %1. Не встановлено робочого каталогу.

[ctx: The same word as 'gcc' uses for an error.]
en: error
uk: error|помилка

[ctx: The same word as 'gcc' uses for a warning.]
en: warning
uk: warning|попередження

[ctx: The same words as 'gcc' uses for note or info.]
en: note|info
uk: note|info|нотатка|примітка|зауваження

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
uk: невизначене посилання

en: Cannot save build targets in: %1
uk: Не вдалося зберегти цілі збирання у %1

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
uk: <B>НЦ:</B> %1

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
uk: <B>Каталог:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
uk: Не заповнюйте, якщо бажаєте, щоб програма використовувала поточний документ.
    Додайте каталоги для пошуку, відокремивши їхні записи символом «;»

en: Use:
    "%B" for project base directory
    "%b" for name of project base directory
uk: Користування:
    «%B» — базовий каталог проєкту
    «%b» — назва базового каталогу проєкту

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
uk: Скористайтеся
    «%f» для позначення поточного файла,
    «%d» для позначення каталогу, де зберігається поточний файл,
    «%n» для позначення назви поточного файла без суфікса.

en: Target Set
uk: Набір цілей

en: Project
uk: Проєкт

en: Session
uk: Сеанс

en: Command/Target-set Name
uk: Назва команди або набору цілей

en: Working Directory / Command
uk: Робочий каталог або команда

en: Run Command
uk: Виконати команду

en: Filter targets, use arrow keys to select, Enter to execute
uk: Фільтрування цілей. Скористайтеся клавішами зі стрілками для вибору і клавішею Enter для виконання

en: Create new set of targets
uk: Створити новий набір цілей

en: Clone command or target set
uk: Клонувати команду або набір цілей

en: Delete current target or current set of targets
uk: Вилучити поточну ціль або поточний набір цілей

en: Add new target
uk: Додати нову ціль

en: Build selected target
uk: Зібрати позначену ціль

en: Build and run selected target
uk: Зібрати і запустити позначену ціль

en: Move selected target up
uk: Пересунути позначену ціль вище

en: Move selected target down
uk: Пересунути позначену ціль нижче

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste after
uk: Вставити після

[ctx: Name/Label for a compilation or build command]
en: Build Command
uk: Команда збирання

[ctx: Name/Label for a command to configure a build]
en: Configure
uk: Налаштувати

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
uk: &Збирання

en: Insert path
uk: Шлях вставки

en: Select directory to insert
uk: Виберіть каталог для вставляння
