katesymbolviewer - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Show Functions
uk: Показувати функції

en: Functions
uk: Функції

en: Show Macros
uk: Показувати макроси

en: Show Structures
uk: Показувати структури

en: Macros
uk: Макроси

en: Structures
uk: Структури

en: Show Subroutines
uk: Показувати підпрограми

en: Show Modules
uk: Показувати модулі

en: Subroutines
uk: Підпрограми

en: Modules
uk: Модулі

en: Show Uses
uk: Показувати вжитки

en: Show Pragmas
uk: Показувати вказівки

en: Uses
uk: Вжитки

en: Pragmas
uk: Вказівки

en: Namespaces
uk: Простори назв

en: Defines
uk: Визначення

en: Classes
uk: Класи

en: Tree Mode
uk: Режим ієрархії

en: Expand Tree
uk: Розгорнути ієрархію

en: Show Sorted
uk: Показувати упорядкованими

en: Show Parameters
uk: Показувати параметри

en: Symbol List
uk: Список символів

en: Filter...
uk: Фільтрувати…

[ctx: @title:column]
en: Symbols
uk: Символи

[ctx: @title:column]
en: Position
uk: Позиція

en: Sorry, not supported yet!
uk: Вибачте, підтримки ще не передбачено!

en: File type: %1
uk: Тип файлів: %1

en: Display functions parameters
uk: Показувати параметри функцій

en: Automatically expand nodes in tree mode
uk: Автоматично розгортати вузли в режимі дерева

en: Always display symbols in tree mode
uk: Завжди показувати символи у режим ієрархічного перегляду

en: Always sort symbols
uk: Завжди упорядковувати символи

en: Parser Options
uk: Параметри аналізу

en: Symbol Viewer
uk: Переглядач символів

en: Symbol Viewer Configuration Page
uk: Сторінка налаштування переглядача символів

en: Show Methods
uk: Показувати методи

en: Show Classes
uk: Показувати класи

en: Globals
uk: Загальні

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
uk: П&араметри

en: Show Tags
uk: Показувати мітки

en: Show Params
uk: Показувати параметри

en: Show Variables
uk: Показувати змінні

en: Show Templates
uk: Показувати шаблони

en: Params
uk: Параметри

en: Variables
uk: Змінні

en: Templates
uk: Шаблони
