kate - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Scroll to source
uk: Гортати до джерела

en: Jump to label
uk: Перейти до мітки

en: Copy
uk: Копіювати

en: Select All
uk: Позначити все

en: Compiler Explorer
uk: Навігатор компілятора

en: &Open Current File in Compiler Explorer
uk: &Відкрити поточний файл у навігаторі компілятора

en: No file open
uk: Не відкрито жодного файла

en: Do you really want to close %1?
uk: Ви справді хочете закрити %1?

[ctx: @info:tooltip Languages like C, C++, Rust]
en: Languages
uk: Мови

[ctx: @info:tooltip Compilers like GCC, Clang]
en: Compilers
uk: Компілятори

[ctx: @info:placeholder]
en: Compiler options…
uk: Параметри компілятора…

en: Compile
uk: Компілювати

en: Options
uk: Параметри

en: Demangle Identifiers
uk: Розшифрувати ідентифікатори

en: Filter Library Functions
uk: Фільтрувати бібліотечні функції

en: Filter Unused Labels
uk: Фільтрувати невикористані мітки

en: Filter Comments
uk: Фільтрувати коментарі

en: Intel Syntax
uk: Синтаксис Intel

en: Change URL…
uk: Змінити адресу…

en: Enter URL
uk: Введіть адресу

en: Enter URL for the CompilerExplorer instance, e.g. “http://localhost:10240”
uk: Введіть адресу екземпляра CompilerExplorer. Приклад: http://localhost:10240

en: Compiler returned: %1
uk: Повернуто компілятором: %1

en: Reveal linked code
uk: Показати пов'язаний код

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
uk: Виявлено прапорці компілятора «%1». Виведені дані можуть бути неактуальними.
