kate - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Format
uk: Формат

en: Failed to write a temp file
uk: Не вдалося записати дані до тимчасового файла

en: Failed to run git diff: %1
uk: Не вдалося запустити git diff: %1

en: User Settings
uk: Параметри користувача

en: Default Settings
uk: Типові параметри

en: Formatting
uk: Форматування

en: Formatting Settings
uk: Параметри форматування

en: Failed to read settings.json. Error: %1
uk: Не вдалося прочитати settings.json. Помилка: %1

en: Format Document
uk: Форматувати документ

en: Format on Save
uk: Форматувати при збереженні

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
uk: Вимкнути форматування при збереженні без збереження його у параметрах

en: %1: Unexpected empty command!
uk: %1: неочікувана порожня команда!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
uk: %1 не встановлено. Будь ласка, встановіть його, щоб мати змогу форматувати цей документ!

en: Please install node and prettier
uk: Будь ласка, встановіть node і prettier

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
uk: PrettierFormat: не вдалося створити тимчасовий файл

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
uk: PrettierFormat: не вдалося запустити «node»: %1

en: Unknown formatterForJson: %1
uk: Невідомий formatterForJson: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
uk: Невідомий formatterForPython: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
uk: Невідомий засіб форматування для Yaml: %1, повертаємося до резервного yamlfmt

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
uk: Не вдалося запустити засіб форматування. Непідтримувана мова %1
