kate - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
vi: Hiện chi tiết Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
vi: Ẩn/hiện chi tiết Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
vi: Git Blame, hiện bản chuyển giao thất bại.

en: Not Committed Yet
vi: Chưa chuyển giao

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
vi: &Công cụ
