katekonsoleplugin - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
wa: Vos n' avoz pont d' karma assez po pleur awè accès a on shell oudonbén on terminå

en: Terminal
wa: Terminå

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
wa: Voloz vormint puper l' tecse el console? Çoula enondrè telminme kéne comande avou vos droets d' uzeu.

en: Pipe to Terminal?
wa: Puper e terminå ?

en: Pipe to Terminal
wa: Puper e terminå

en: Terminal Settings
wa: Tchuzes do terminå

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
wa: &Usteyes
