katexmltools - en to xh translation catalogue (11 entries)

en: &Insert Element...
xh: &Faka Ingxenye...

en: &Close Element
xh: &Vala Ingxenye

en: Assign Meta &DTD...
xh: Lungisa i Meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
xh: Lungisa i Meta DTD kwifomati ye XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
xh: Ifayile ekhoyo seyazisiwe njengo xwebu lohlobo "%1". DTD yolu hlobo loxwebhu alizuku layishwa.

en: Loading XML Meta DTD
xh: Ilayisha iXML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
xh: Ifayile '%1' ayinakuvulwa. Umncedisi ubuyisele imposiso.

en: XML Plugin Error
xh: Imposiso yeplagi yangaphakathi ye XML

en: Insert XML Element
xh: Faka into eyenzwe ngayo iXML

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
xh: Ifayile '%1' ayo fomathi elindelweyo. Nceda khangela ukuba ifayile yolu didi:
     -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Ungakhupha iifayile ezinjalo nge dtdparse. Jonga nikeza iifayile ezinjalo nge dtdparse.

en: Analyzing meta DTD...
xh: Ichaza meta DTD...
