katomic - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Level Sets
bg: Колекции от нива

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
bg: Неуспех при зареждането на ниво "%1". Проверете дали е инсталирано.

en: Level %1 finished.
bg: Ниво %1 беше завършено.

en: Congratulations! You have a new highscore!
bg: Поздравления! Постигнахте нов най-добър резултат!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
bg: Скоростта на анимациите.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
bg: Ширина на запазения фон

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
bg: Височина на запазения фон

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
bg: Последно играна колекция с нива

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bg: &Настройки

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: Noname
bg: Без име

en: by %1
bg: от %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
bg[0]: , съдържа 1 ниво
bg[1]: , съдържа %1 нива

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
bg: Избиране на колекция с нива за зареждане:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
bg: Изтегляне на нови нива

en: Original author
bg: Първоначален разработчик

en: Porting to KDE4. Current maintainer
bg: Порт за KDE4. Текуща поддръжка

en: 6 new levels
bg: 6 нови нива

en: Game graphics and application icon
bg: Графика за играта и икона на приложението

en: New great SVG artwork for KDE4
bg: Ново страхотно художествено оформление в SVG формат за KDE4

en: Port to use KGameRenderer
bg: Версия с използване на KGameRenderer

en: Enable access to all levels
bg: Включване на достъпа до всички нива

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
bg: KAtomic не успява да открие колекцията от нива по подразбиране и ще прекрати работа. Моля, проверете инсталацията си.

en: Level:
bg: Ниво:

en: Current score:
bg: Текущ резултат:

en: Highscore:
bg: Класиране:

en: Previous Level
bg: Предишно ниво

en: Next Level
bg: Следващо ниво

en: Choose level set...
bg: Изберете колекция с нива...

en: Animation Speed
bg: Скорост на анимацията

en: Slow
bg: Бавно

en: Normal
bg: Нормално

en: Fast
bg: Бързо

en: Undo All
bg: Отмяна на всичко

en: Redo All
bg: Въстановяване на всичко

en: Atom Up
bg: Атом нагоре

en: Atom Down
bg: Атом надолу

en: Atom Left
bg: Атом наляво

en: Atom Right
bg: Атом надясно

en: Next Atom
bg: Следващ атом

en: Previous Atom
bg: Предишен атом

en: Level: %1 (%2)
bg: Ниво: %1 (%2)

en: Current score: %1
bg: Текущ резултат: %1

en: Highscore: %1
bg: Класиране: %1
