katomic - en to ca translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Level Sets
ca: Conjunts de nivells

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
ca: Ha fallat en carregar el conjunt de nivells «%1». Comproveu si està instal·lat en el vostre ordinador.

en: Level %1 finished.
ca: Nivell %1 finalitzat.

en: Congratulations! You have a new highscore!
ca: Felicitats! Teniu una nova puntuació màxima!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
ca: Velocitat de les animacions.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
ca: Amplada del fons de pantalla desat

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
ca: Alçada del fons de pantalla desat

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
ca: Darrer conjunt de nivells jugat

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ca: Arran&jament

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: Noname
ca: Sense nom

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
ca: De %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
ca[0]: , conté 1 nivell
ca[1]: , conté %1 nivells

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
ca: Seleccioneu el conjunt de nivells:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Download New Levels…
ca: Baixa nivells nous…

en: Atomic Entertainment Game
ca: Joc d'entreteniment atòmic

en: Original author
ca: Autor original

en: Porting to KDE4. Current maintainer
ca: Adaptació al KDE 4. mantenidor actual

en: 6 new levels
ca: 6 nous nivells

en: Game graphics and application icon
ca: Gràfics del joc i icona de l'aplicació

en: New great SVG artwork for KDE4
ca: Fantàstic grafisme SVG nou per al KDE 4

en: Port to use KGameRenderer
ca: Adaptació per a usar el KGameRenderer

en: Enable access to all levels
ca: Habilita l'accés a tots els nivells

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
ca: KAtomic ha fallat en trobar el seu conjunt de nivells per omissió i ara s'aturarà. Si us plau, comproveu la instal·lació.

[ctx: @label]
en: Level:
ca: Nivell:

[ctx: @label]
en: Current score:
ca: Marcador actual:

[ctx: @label]
en: Highscore:
ca: Millor puntuació:

[ctx: @action]
en: Previous Level
ca: Nivell anterior

[ctx: @action]
en: Next Level
ca: Nivell següent

[ctx: @action]
en: Choose Level Set…
ca: Seleccioneu el conjunt de nivells…

[ctx: @title:menu]
en: Animation Speed
ca: Velocitat de l'animació

[ctx: @item animation speed]
en: Slow
ca: Lenta

[ctx: @item animation speed]
en: Fast
ca: Ràpida

[ctx: @action]
en: Undo All
ca: Desfés-ho tot

[ctx: @action]
en: Redo All
ca: Refés-ho tot

[ctx: @action]
en: Atom Up
ca: Àtom amunt

[ctx: @action]
en: Atom Down
ca: Àtom avall

[ctx: @action]
en: Atom Left
ca: Àtom a l'esquerra

[ctx: @action]
en: Atom Right
ca: Àtom a la dreta

[ctx: @action]
en: Next Atom
ca: Àtom següent

[ctx: @action]
en: Previous Atom
ca: Àtom anterior

en: Level: %1 (%2)
ca: Nivell: %1 (%2)

en: Current score: %1
ca: Puntuació actual:%1

en: Highscore: %1
ca: Millor puntuació: %1
