katomic - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Noname
cy: DimEnw

en: 6 new levels
cy: 6 lefel newydd

en: Game graphics and application icon
cy: Graffeg y gêm ac eicon y cymhwysiad

en: Highscore:
cy: Sgor Gorau:

en: Atom Up
cy: Atom i fyny

en: Atom Down
cy: Atom i lawr

en: Atom Left
cy: Atom i'r chwith

en: Atom Right
cy: Atom i'r dde

en: Next Atom
cy: Atom nesaf

en: Previous Atom
cy: Atom blaenorol
