katomic - en to eo translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
eo: Larĝo de la konservita fono

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
eo: Alto de la konservita fono

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Noname
eo: Sennoma

en: KAtomic
eo: Atomludo

en: Original author
eo: Origina aŭtoro

en: 6 new levels
eo: 6 novaj niveloj

en: Slow
eo: Malrapida

en: Normal
eo: Normala

en: Fast
eo: Rapida

en: Atom Up
eo: Atomo supren

en: Atom Down
eo: Atomo malsupren

en: Atom Left
eo: Atomo dekstren

en: Atom Right
eo: Atomo maldekstren

en: Next Atom
eo: Sekva atomo

en: Previous Atom
eo: Antaŭa atomo
