katomic - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
et: Tasemekogu "%1" laadimine nurjus. Kontrolli, kas see on ikka arvutisse paigaldatud.

en: Level %1 finished.
et: %1. tase on läbi.

en: Congratulations! You have a new highscore!
et: Õnnitlused! Saavutasid uue rekordi!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
et: Animatsiooni kiirus.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
et: Salvestatud tausta laius

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
et: Salvestatud tausta kõrgus

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
et: Viimati mängitud tase

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Noname
et: Nimetu

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
et[0]: , sisaldab 1 taset
et[1]: , sisaldab %1 taset

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
et: Mängitav tasemekogu:

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
et: (c) 1998: Andreas Wuest
    (c) 2007-2009: Dmitry Suzdalev

en: Original author
et: Algne autor

en: Porting to KDE4. Current maintainer
et: KDE4 port, praegune hooldaja

en: Cristian Tibirna
et: Cristian Tibirn

en: 6 new levels
et: 6 uut taset

en: Game graphics and application icon
et: Mängu graafika ja rakenduse ikoon

en: New great SVG artwork for KDE4
et: KDE4 uus suurepärane SVG graafika

en: Port to use KGameRenderer
et: Portimine KGameRendereri peale

en: Enable access to all levels
et: Ligipääsu lubamine kõigile tasemetele

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
et: KAtomic ei leidnud vaikimisi tasemekogu ja lõpetab töö. Palun kontrolli oma paigaldust.

en: Level: %1 (%2)
et: Tase: %1 (%2)

en: Current score: %1
et: Praegune punktisumma: %1

en: Highscore: %1
et: Parim punktisumma: %1
