katomic - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Level Sets
gl: Conxuntos de niveis

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
gl: Non se puido cargar conxunto de niveis «%1». Comproba se está instalado neste computador.

en: Level %1 finished.
gl: Rematou o nivel %1.

en: Congratulations! You have a new highscore!
gl: Parabéns! Obtiveches unha boa puntuación!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
gl: A velocidade das animacións.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
gl: Anchura do fondo gardado

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
gl: Alto do fondo gardado

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
gl: Último conxunto de niveis xogado

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
gl: &Configuración

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: Noname
gl: Sen nome

en: by %1
gl: por %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
gl[0]: , contén 1 nivel
gl[1]: , contén %1 niveis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
gl: Escolle un conxunto de niveis para xogar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
gl: Obter niveis novos

en: (c) 1998, Andreas Wuest
    (c) 2007-2009 Dmitry Suzdalev
gl: © 1998, Andreas Wuest
    © 2007-2009 Dmitry Suzdalev

en: Original author
gl: Autor orixinal

en: Porting to KDE4. Current maintainer
gl: Porte a KDE4. Mantedor actual

en: 6 new levels
gl: 6 novos niveis

en: Game graphics and application icon
gl: Gráficos do xogo e icona da aplicación

en: New great SVG artwork for KDE4
gl: Novo traballo plástico en SVG para KDE4

en: Port to use KGameRenderer
gl: Portaxe para empregar o KGameRenderer

en: Enable access to all levels
gl: Activar o acceso a todos os niveis

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
gl: KAtomic non puido atopar o seu conxunto de niveis predeterminado e vai saír. Comproba a instalación.

en: Level:
gl: Nivel:

en: Current score:
gl: Puntuación actual:

en: Highscore:
gl: Mellor puntuación:

en: Previous Level
gl: Nivel anterior

en: Next Level
gl: Seguinte nivel

en: Choose level set...
gl: Escoller un conxunto de niveis…

en: Animation Speed
gl: Velocidade da animación

en: Slow
gl: Lenta

en: Fast
gl: Rápida

en: Undo All
gl: Desfacer todo

en: Redo All
gl: Refacer todo

en: Atom Up
gl: Subir o átomo

en: Atom Down
gl: Baixar o átomo

en: Atom Left
gl: Mover o átomo cara á esquerda

en: Atom Right
gl: Mover o átomo cara á dereita

en: Next Atom
gl: Átomo seguinte

en: Previous Atom
gl: Átomo anterior

en: Level: %1 (%2)
gl: Nivel: %1 (%2)

en: Current score: %1
gl: Puntuación actual: %1

en: Highscore: %1
gl: Mellor puntuación: %1
