katomic 0 - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Level Sets
hr: Setovi razina

en: Failed to load level set "%1". Check if it is installed on your computer.
hr: Greška prilikom učitavanja seta razina "%1". Provjerite da li je instaliran na vašem računalu.

en: Level %1 finished.
hr: Razina %1 je završena.

en: Congratulations! You have a new highscore!
hr: Čestitamo! Imate novi najbolji rezultat!

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: The speed of the animations.
hr: Brzina animacija.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (General)
en: Width of saved background
hr: Širina spremljene pozadine

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (General)
en: Height of saved background
hr: Visina spremljene pozadine

note: i18n: ectx: label, entry (LastPlayedLevelSet), group (General)
en: Last played levelset
hr: Zadnji igrani set razina

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hr: Po&stavke

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

en: Noname
hr: Bez imena

en: by %1
hr: po %1

en: , contains 1 level | , contains %1 levels
hr[0]: , sadrži %1 razinu
hr[1]: sadrži %1 razine
hr[2]: sadrži %1 razina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Choose a level set to play:
hr: Odaberite set razina za igru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, m_pbNewStuff)
en: Get new levels
hr: 6 novih razina

en: Original author
hr: Prvotni autor

en: Porting to KDE4. Current maintainer
hr: Portanje na KDE4. Trenutni održavatelj

en: 6 new levels
hr: 6 novih razina

en: Game graphics and application icon
hr: Grafika igre i ikona aplikacije

en: New great SVG artwork for KDE4
hr: Nove sjajne SVG ilustracije za KDE4

en: Port to use KGameRenderer
hr: Port za korištenje KGameRenderera

en: Enable access to all levels
hr: Omogućen pristup svim razinama

en: KAtomic failed to find its default level set and will quit. Please check your installation.
hr: KAtomic ne može pronaći zadani set razina pa će se zatvoriti. Provjerite instalaciju.

en: Level:
hr: Razina:

en: Current score:
hr: Trenutni rezultat:

en: Highscore:
hr: Najbolji rezultat:

en: Previous Level
hr: Prethodna razina

en: Next Level
hr: Sljedeća razina

en: Choose level set...
hr: Izaberi set razina …

en: Animation Speed
hr: Brzina animacije

en: Slow
hr: Sporo

en: Normal
hr: Obično

en: Fast
hr: Brzo

en: Undo All
hr: Poništi sve

en: Redo All
hr: Ponovi sve

en: Atom Up
hr: Atom prema gore

en: Atom Down
hr: Atom prema dolje

en: Atom Left
hr: Atom ulijevo

en: Atom Right
hr: Atom udesno

en: Next Atom
hr: Sljedeći atom

en: Previous Atom
hr: Prethodni atom

en: Level: %1 (%2)
hr: Razina: %1 (%2)

en: Current score: %1
hr: Trenutni rezultat: %1

en: Highscore: %1
hr: Najbolji rezultat: %1
