katomic - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Noname
is: Ekkert heiti

en: 6 new levels
is: 6 ný borð

en: Game graphics and application icon
is: Teikningar og táknmynd

en: Highscore:
is: Besti árangur:

en: Atom Up
is: Sameind upp

en: Atom Down
is: Sameind niður

en: Atom Left
is: Sameind til vinstri

en: Atom Right
is: Sameind til hægri

en: Next Atom
is: Næsta sameind

en: Previous Atom
is: Fyrri sameind
